OPC Opel Boyasız Göçük Düzeltme Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme; dış darbeler sonucu, araçların kaporta aksamları üzerinde meydana gelen, boyanın zarar görmediği kaporta göçüklerinin, özel el aletleri ile aracın orijinal boyasına zarar vermeden düzeltilerek, eski haline getirilme işlemidir. (PDR)tekniği sayesinde aracınızın orijinalliği bozulmamış ve ikinci el satışında değer kaybına uğramamış olursunuz. Düzeltme işleminden iyi bir sonuç alınabilmesi için, kaportadaki göçük bölgesindeki saçın uzamamış ve boyanın zarar görmemiş olması gerekir. Daha önceden hasar görmüş, macunlanıp boyanmış saç veya alüminyum alaşımlı paneller üzerindeki göçüklerin giderilmesinde (PDR) uygulanamaz. Bu durumlarda macunun ve boyanın çatlama ihtimali çok yüksektir. Boyasız kaporta göçük düzeltme işleminde, göçük bulunan panelin arkasına özel aletlerle ulaşılır, dışa doğru masaj yöntemi ile göçük düzeltilir. Ulaşılamayan veya arkası kapalı olan (kapı direkleri, arka çamurluk vs.) noktalarda kaporta göçükleri Yapıştırmalı Göçük Çektirme seti ile düzeltilebilirler. 5 cm. çapında bir göçüğün düzeltilme süresi, bulunduğu konuma bağlı olarak, ortalama 45-60 dakikada tamamlanır.
OPC Opel Kaporta Düzeltme

Servisimiz bünyesinde kaporta onarımlarında doğru ve hızlı çözümler üretebilmek açısından, gerekliliği kaçınılmaz olan aşağıdaki cihazları bulundurmaktadır.

• Hidrolik ve Pnömatik sistemle çalışan CAR-O-LİNER (şasi doğrultma aparatı)
• Punta kaynak makinesi
• Punta çektirme makinesi
• Oksi - gaz kaynak sistemi
• Gaz altı kaynak makinesi
• Vakumlu çektirme

Ulaşımı rahat, trafik sorunu olmayan OPC opel servisimiz 600m² kapalı alanı ile her türlü marka ve model aracın bakım-onarım ve kaporta-boya işlerinin yapıldığı Opel OPC, konusunda eğitimli ve tecrübeli kadrosu ile müşterilerimize hizmet vermektedir.

Ekibimiz aracınız ile ilgili tüm arıza tespit ve araç ekspertizlerini yaparak sizin için en uygun çözümü sunar. Sizde aracınızın tamiri esnasında bekleme salonumuzda sıcak kahvenizi yudumlayabilirsiniz..

OPC Opel Boyasız Kaporta Düzeltme

Opel OPC'de sadece gerekli olan işlemler yapılır. Faturanızda sebebi açıklanamayan hiçbir bedel kalemiyle karşılaşmazsınız.

• Opel OPC'de aracınıza yapılacak tüm işlemler hakkında önceden gerekçesiyle birlikte bilgilendirilsiniz, hiçbir süprizle karşılaşmazsınız.
•  Bilindiği üzere kaporta onarımlarının doğru bir şekilde yapılmaması durumunda aracın aerodinamik yapısı bozulmakta ve tekrar onarımı mümkün olmayan hatalar meydana gelmektedir. Bunun bilincinde olan servisimiz bünyesinde bu tür hataları ortadan kaldıran cihaz ve ekipmanlar bulundurmakta ve onarım işlemini deneyimli, uzman teknisyenler yapmaktadır.

Hızlı Araç Kabul, Randevulu, Randevusuz araçlarınıza en hızlı servis kabulü sağlanır. Kabul kontrol sistemi aracın kayıtlanması,araç karnesi oluşturulması ile tamamlanır. Arıza servis uzmanları tarafından belirlenir ve onarım bedeli onarımdan önce tespit edilip sizden onay alınır.

Opel OPC'de sadece gerekli olan işlemler yapılır. Faturanızda sebebi açıklanamayan hiçbir bedel kalemiyle karşılaşmazsınız.

7/24 Acil Servis ve Yol Yardım Herhangi bir arıza nedeni ile yolda kaldığınızda ya da aracınızı çalıştıramadığınızda haftanın 7 günü 24 saat mobil servis hizmetimizle yanınızdayız. Aracınızı her türlü bakım ve arıza onarımı için yerinden alıyor ve onarım sonrası istediğiniz yere teslim ediyoruz.

Opel OPC;Opel orjinal yedek parça ve Chevrolet orjinal yedek parçada uygun fiyat garantisini sizlere sunmaktadır. Opel araçların yedek parçalarının tedarikini yapan firmamız her türlü yedek parça stoğunu bünyesinde barındırmaktadır. Opel OPC orjinal ve alternatif yedek parça tedariğini yapmakta, uygun fiyat ve ödeme koşulları ile hizmetinize sunmaktadır.

Kaporta Boya Dış darbeler sonucu aracın kaporta aksamı üzerinde meydana gelen, boyanın zarar gördüğü, ezik, vuruk ve göçüklerin düzeltilerek eski haline getirilme işlemidir. Düzeltme işleminde saç ve galvaniz malzemeden üretilmiş parçalarda Puntalı Göçük Çektirme sistemi kullanılır. Otomotiv sektöründe araçların kaporta aksamlarının üretiminde son yıllarda Alüminyum Alaşımlı malzemeler gittikçe daha fazla kullanılmaktadır. Bu tür Alüminyum Alaşımlı malzemelerden üretilen motor kaputu, ön ve arka çamurluk, bagaj kapağı, kapılar gibi parçaların üzerindeki ezik, vuruk ve göçükler Göçük Çektirme sistemi ile düzeltilebilmektedirler. Kaporta Göçük Düzeltme işleminde sadece ezik, vuruk ve göçüklerin düzeltme ve doğrultma işlemi yapılır. Hasarın tamamen giderilmesi için kaporta düzeltme işleminden sonra bölgenin Boya Onarımı işlemi ile bitirilmesi gerekmektedir.

OPC OPEL SERVİSİ

Opel Power Center

Atatürk Sanayi Sitesi 2. Kısım 31. Sk. No:1239/1240/1241
Maslak - Sarıyer - Istanbul
Tel : 0212 328 00 58
GSM: 0212 328 00 22
Acilservis : 0535 736 24 27
Acilservis : 0536 894 37 80

e-mail : info@opcopel.com