Opel Mekanik Onarım/Chevrolet Mekanik Onarım

Periyodik Bakım & Tamir ve Onarım Mekanik servisimize gelen her araç, uzman personelimiz ve teknik cihazlarımızla ücretsiz "check-up" tan geçirilir.

Opel OPC'de motor ve mekanik aksamların tamamını kapsayan hasar onarım ve iyileştirme işlemleri için, garanti kapsamında olsun veya olmasın tüm periyodik bakımları ve araç yol güvenliğini ilgilendiren kontrolleri güvenli şekilde yaptırabilirsiniz

Opel OPC Servisimize mekanik hasarı veya arızası ile gelen araçların müşteri şikayeti üzerine aracın arızasının uzman teknisyen tarafından gözden geçirilerek incelemeden geçen araçların hasarlı mekanikleri orjinal yedek parça kullanılarak onarılır veya yenilenir. Araç üzerinde yapılan işlemler bitince gerekli testler sonunda araç müşteriye teslim edilir. Aracınızı gönül rahatlığı ile güvenilir ellere teslim edebilirsiniz.

Araçlarınızla ilgili teknik bilgi sahibi mekanik personellerle kusursuz hizmet sunmayı kendisine her zaman bir görev olarak benimsemiş olan Opel OPC her geçen gün kendini geliştirmektedir.
Servisimizde mekanik bakım olarak ;
• Periyodik bakım
• Araç Ön düzen
• Yürür aksam
• Motor bakım
• Fren tamir
• Yedek Parça değişimi
işlemleri uzman kadromuzca itina ile yapılmaktadır....

Hızlı Araç Kabul Randevulu, Randevusuz araçlarınıza en hızlı servis kabulü sağlanır. Kabul kontrol sistemi aracın kayıtlanması,araç karnesi oluşturulması ile tamamlanır. Arıza servis uzmanları tarafından belirlenir ve onarım bedeli onarımdan önce tespit edilip sizden onay alınır.

Periyodik Bakım & Tamir ve Onarım Mekanik servisimize gelen her araç, uzman personelimiz ve teknik cihazlarımızla ücretsiz check-up tan geçirilir. Gerek periyodik bakımlar gerekse de onarım hizmetlerinin tümü; uzman bir kadro ve en gelişmiş teknikler eşliğinde, büyük dikkat ve özenle, son derece güven verici bir şekilde sunulmaktadır.

Opel OPC'de sadece gerekli olan işlemler yapılır. Faturanızda sebebi açıklanamayan hiçbir bedel kalemiyle karşılaşmazsınız.

7/24 Acil Servis ve Yol Yardım Herhangi bir arıza nedeni ile yolda kaldığınızda ya da aracınızı çalıştıramadığınızda haftanın 7 günü 24 saat mobil servis hizmetimizle yanınızdayız. Aracınızı her türlü bakım ve arıza onarımı için yerinden alıyor ve onarım sonrası istediğiniz yere teslim ediyoruz.

Opel OPC orjinal yedek parçada uygun fiyat garantisini sizlere sunmaktadır. Opel araçların yedek parçalarının tedarikini yapan firmamız her türlü yedek parça stoğunu bünyesinde barındırmaktadır. Opel OPC orjinal ve alternatif yedek parça tedariğini yapmakta, uygun fiyat ve ödeme koşulları ile hizmetinize sunmaktadır.

OPC OPEL SERVİSİ

Opel Power Center

Atatürk Sanayi Sitesi 2. Kısım 31. Sk. No:1239/1240/1241
Maslak - Sarıyer - Istanbul
Tel : 0212 328 00 58
GSM: 0212 328 00 22
Acilservis : 0535 736 24 27
Acilservis : 0536 894 37 80

e-mail : info@opcopel.com